Pomiechowo ul. Kościelna 1 / przy cmentarzu
609 16 16 61

Biuro mobilne

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze mają Państwo możliwość pojawienia się w naszym biurze – czy to z racji wieku, stanu zdrowia, kłopotów ze środkiem lokomocji czy też z jakiegokolwiek innego powodu. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom – proponujemy skorzystanie z usługi tzw. mobilnego biura. W ramach tej usługi przedstawiciel Zakładu Pogrzebowego RAGIEL jest w stanie dotrzeć szybko i sprawnie w miejsce wskazane przez Klienta, by tam ustalić wszelkie szczegóły dotyczące planowanego pogrzebu. Dzięki temu wszelkie procedury mogą zostać uruchomione dla Klienta bez konieczności wychodzenia przez niego z domu.

Mobilne biuro firmy RAGIEL pozwala na doprecyzowanie wszystkich tych kwestii, które zazwyczaj są przedmiotem rozmowy w biurze stacjonarnym zakładu pogrzebowego. Wtedy zostaje ustalony harmonogram poszczególnych etapów przygotowania do pogrzebu, ustalone też zostają formalności do dopełnienia i wypełnione konieczne dokumenty.

Usługa mobilnego biura jest dedykowana tym wszystkim, którzy nie mogą pojawić się w biurze naszej firmy ale bardzo pragną mieć wpływ na to, jak uroczystości pogrzebowe Bliskiej Osoby będą przebiegać. Wiemy dobrze, jak ważne jest poczucie, że także w tym wymiarze zrobiło się wszystko, co było możliwe. To sposób na wyrażenie – ostatni raz – wdzięczności temu, kogo się kochało.

 

Tel: 609 16 16 61

e-mail: biuro@pogrzebyragiel.eu