Pomiechowo ul. Kościelna 1 / przy cmentarzu
609 16 16 61

O firmie Ragiel

                                                                                            Usługi Pogrzebowe RAGIEL
 
Pomagamy w ostatniej drodze zmarłego Zakład Usług Pogrzebowych RAGIEL swoim doświadczeniem od 1999 roku świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Doskonale rozumiemy, że śmierć bliskiej osoby jest niezwykle trudnym doświadczeniem, dlatego zapewniamy wszelką pomoc pogrążonej w smutku i żałobie rodzinie w organizacji całej ceremonii pogrzebowej oraz godnego przygotowania ciała i pochówku zmarłego.
Oferujemy profesjonalną organizację ceremonii począwszy od załatwienia wszelkich formalności i terminu pogrzebu w kościele i na cmentarzu, przygotujemy klepsydry i nekrolog, pomożemy w wyborze trumny oraz kwiatów w postaci wieńców, wiązanek i stroika trumnę. Posiadamy w sprzedaży całe komplety ubrań damskich i męskich dla zmarłych. W przypadku woli spopielenia ciała zajmiemy się kompleksowo organizacją kremacji i pochówku urny z prochami. Zajmujemy się również wypełnieniem wszelkich formalności związanych z urzędami takimi jak ZUS, KRUS, WBE, ZER – MSWiA. Organizujemy również oprawę ceremonii pogrzebowych innych wyznań i obrządków, a także ceremonii świeckich. Posiadamy własną chłodnię i kaplicę przedpogrzebową do modlitw i ostatniego pożegnania się ze zmarłym
Jesteśmy po to, aby pomóc Wam w tej trudnej chwili. Odciążymy Was od obowiązków formalnych jak i organizacji całej oprawy ceremonii pogrzebowej.

Zadzwoń 24/H